Voor u als gast heeft De Zwaluw zes compleet NIEUW verbouwde appartementen klaar staan.
Compleet ingericht met luxe woonkamer,met open keuken, aparte slaapkamer(s) luxe badkamer, en een heerlijke mogelijkheid om op uw eigen beschutte balkon en of terras te genieten van de Texelse rust.
Het appartement heeft een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden die voor u opgemaakt klaar staan, een woonkamer en een mooie badkamer, inclusief handdoeken Er is een privé-parkeerplaats aanwezig, een terras/balkon met tuinmeubilair. De keuken is voorzien van veel gemakken en u heeft digitaal televisie ontvangst met keuze uit veel verschillende nationale en internationale zenders.
Als appartementgast kunt u ook gebruik maken van ons uitgebreide, Texels ontbijtbuffet. In de brasserie/lounge kunt u genieten van een wisselend 3-gangenkeuzemenu, bereid met veel Texelse producten.
Vanwege onze kleinschaligheid, bestaat de kans dat uw aanvraag mail niet binnen een "paar minuten" beantwoord kan worden, wij doen onze uiterste best u zo snel mogelijk te beantwoorden.
Kenmerken